•  

O nas

1Gabinety stomatologiczne w Słupsku

Jesteśmy firmą rodzinną, gdzie ugruntowana wiedza i wieloletnie doświadczenie przeplatają się z zapałem i ciekawością wobec nowoczesnych metod leczenia. W naszych gabinetach Pacjenci mogą liczyć profesjonalną opiekę doświadczonych stomatologów. Dzięki naszym usługom zgromadziliśmy wokół siebie szerokie grono Pacjentów, którzy zaufawszy nam systematycznie korzystają z naszej pomocy.

Dzięki wymianie doświadczeń i wiedzy możemy uzupełniać się nawzajem oraz kompleksowo zaopiekować się naszymi Pacjentami. Opieką stomatologiczną otaczamy całe rodziny. Z naszych usług korzystają rodzice oraz ich dzieci.

Prywatne gabinety stomatologiczne

Wszelkie zabiegi wykonujemy przy użyciu specjalistycznego sprzętu najlepszej jakości. Naszym Pacjentom służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie profilaktyki oraz najlepszych metod leczenia zębów. Staramy się, aby redukować ból związany z przeprowadzanym zabiegiem do minimum.

Mamy duże doświadczenie w planowaniu i wykonywaniu uzupełnień protetycznych. Staramy się podejść elastycznie do potrzeb i możliwości Pacjenta , proponując różne rozwiązania leczenia protetycznego.

Specjalizujemy się także w leczeniu ubytków u najmłodszych Pacjentów. Niezwykle ważne jest, aby stworzyć maluchowi przyjazną atmosferę, która zminimalizuje stres związany z wizyta u dentysty.

Badania okresowe uzębienia i jamy ustnej dla naszych stałych Pacjentów są bezpłatne.

W oczekiwaniu na wizytę można się zrelaksować, dzięki łagodnym tonom muzyki relaksacyjnej płynącej z głośników. Sympatyczna obsługa zadba, aby podczas czekania na wizytę niczego Państwu nie zabrakło.

 

Gwarantujemy wysoką jakość usług w przystępnej cenie.